top of page

Witaj na mojej stronie

Aneta-40_edited
Aneta-22_edited
Aneta-31_edited

Bardzo się cieszę, że tu zaglądasz!
To jest miejsce, w którym opowiadam swoją  terapeutyczną historię. 

Mam nadzieję, że poczujesz się bezpiecznie w mojej przestrzeni i odnajdziesz w mojej historii coś dla siebie.

Dzielę się swoją osobistą drogą, ponieważ chcę powiedzieć wszystkim tym, którzy doświadczyli w swym życiu traumy, czy różnych form przemocy, że nie jesteście w tym same/sami.

Chciałabym pomóc tym, którzy potrzebują wsparcia, ale być może nie znajdują go w swym najbliższym otoczeniu. Ta strona jest też dla wszystkich, którzy chcieliby po prostu poznać historię kobiety takiej jak ja. Kobiety, która zmagając się z traumatycznymi przeżyciami, dzięki swojej determinacji i odwadze w odkrywaniu siebie, odnalazła w życiu własną drogę i obudziła drzemiącą w sobie siłę.

 

Zajrzyj do mojego bloga, gdzie poznasz moją drogę przez psychoterapię

“Pożegnanie z ofiarą” to jedyna w swoim rodzaju książka o wychodzeniu z traumy w procesie terapeutycznym, którego siła tkwi w autentycznym dialogu klientki i terapeuty.

To książka, która dotyka trudnych i wstydliwych tematów oraz przełamuje tabu, ale przede wszystkim daje nadzieję i pokazuje, że niezależnie od tego co nas w życiu spotkało, możemy odnaleźć swą własną drogę do szczęścia i spełnienia

Najbliższe spotkanie autorskie wokół książki odbędzie się 30 sierpnia 2024 roku o godzinie 18:00 w "SprachCafe Polnisch" w Berlinie. Wstęp wolny.

photo1719948809.jpeg

Pierwszy rozdział książki "Pożegnanie z ofiarą"

O mnie

Mam na imię Aneta

Urodziłam się w 1980 roku. Od 7 lat razem z mężem i psią seniorką mieszkam w Berlinie. Na co dzień pracuję jako trenerka psów i pomagam ich opiekunom stworzyć satysfakcjonującą i szczęśliwą psio-ludzką relację. Kocham zieleń i ciszę. W wolnych chwilach fotografuję porzucone na ulicy krzesła i daję im drugą szansę, tak jak samej sobie, przez lata spędzone w terapii, dałam szansę na nowe życie, pełne siły, odwagi i samoakceptacji.

Aneta-24.jpg

Możesz do mnie napisać:

Znajdź mnie

  • Facebook
  • Instagram
bottom of page